Promocje
Lavazza Suerte 1kg
Lavazza Suerte 1kg
42,90 zł 39,90 zł
szt.
Segafredo Caffe Crema Dolce 1kg
Segafredo Caffe Crema Dolce 1kg
44,90 zł 42,90 zł
szt.
Segafredo Caffe Crema Gustoso 1kg
Segafredo Caffe Crema Gustoso 1kg
44,90 zł 42,90 zł
szt.
Segafredo Caffe Crema Classico 1kg
Segafredo Caffe Crema Classico 1kg
44,90 zł 42,90 zł
szt.
Tchibo Caffe Crema Intense 1kg
Tchibo Caffe Crema Intense 1kg
48,90 zł 44,90 zł
szt.
Tchibo Espresso Milano 1kg
Tchibo Espresso Milano 1kg
48,90 zł 44,90 zł
szt.
Tchibo Espresso Sicilia 1kg
Tchibo Espresso Sicilia 1kg
48,90 zł 44,90 zł
szt.
Kimbo Extra Cream 1kg
Kimbo Extra Cream 1kg
55,90 zł 52,90 zł
szt.
Melitta BellaCrema Espresso 1kg
Melitta BellaCrema Espresso 1kg
48,90 zł 38,90 zł
szt.
Regulamin

POSTANOWIENIA OGÓLNE

Regulamin określa zasady korzystania przez nabywców ze sklepu internetowego prowadzonego przez sprzedawcę pod adresem www.kawakoszalin.pl

Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia  zawarte w regulaminie w formie obowiązującej w chwili złożenia zamówienia.

Regulamin udostępniany jest nieprzerwanie na stronie internetowej Sklepu w sposób umożliwiający nabywcom jego pozyskanie, odtwarzanie i utrwalanie jego treści.

Sklep www.kawakosazlin.pl prowadzi sprzedaż produktów wyłącznie na terenie Polski.

 

REGULACJE WSTĘPNE
Sklep Internetowy, działający pod adresem http://www.kawakoszalin.pl, prowadzony jest przez firmę JULEK Patrycja Gdula, ul. Spasowskiego 2e/12, 75-451 Koszalin, wpisaną do ewidencji działalności gospodarczej prowadzonej przez Prezydenta Miasta Koszalin, pod numerem , NIP 615-188-85-41, REGON 320965824.

 

SKŁADANIE I PRZYJMOWANIE ZAMÓWIEŃ

Kupujący może złożyć zamówienie poprzez:

- złożenie zamówienia poprzez sklep www.kawakoszalin.pl, rejestrując się i dodając towar do wirtualnego koszyka,

- wysłanie swojego zamówienia drogą mailową na adres info@kawakoszalin.pl

Zamówienie będzie uznane za złożone, jeżeli zostaną w nim zamieszczone wszelkie dane pozwalające na prawidłową realizację zamówienia przez nasz sklep.

 

 

PROMOCJE

 

W przypadku wystąpienia w sklepie kilku promocji jednocześnie, promocje nie łączą się.

W przypadku posiadania kuponu rabatowego, nie będzie można go łączyć z obecnie występującymi promocjami.

 

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIEŃ

Zamówienia realizujemy do 24 godzin od chwili zaksięgowania wpływu na koncie lub do 24 godzin od chwili złożenia zamówienia w przypadku wyboru przesyłki "za pobraniem"

Czas realizacji dostawy przez firmę kurierską proszę liczyć do 2dni roboczych od dnia wydania paczki od nas z magazynu.

Czas realizacji dostawy przez Paczkomaty.pl proszę liczyć do 2dni roboczych od dnia wydania paczki od nas z magazynu.

Z przyczyn niezależnych od nas czas realizacji zamówień może ulec przedłużeniu. Poinformujemy wówczas Państwa o przyczynie przedłużenia terminu realizacji zamówienia oraz określimy nowy termin wysyłki.

 

KOSZTY DOSTAWY

Koszty dostawy nie są wliczone w cenę produktu zakupionego w sklepie i są doliczane na końcowym etapie składania zamówienia. Przed potwierdzeniem zamówienia uzyskujesz informację o całkowitej kwocie jaką należy uiścić, aby zamówienie zostało zrealizowane.

Zamówienia realizujemy za pośrednictwem firmy kurierskiej "DPD" oraz "Paczkomaty"

Nie wysyłamy paczek poza granice Polski.

SPOSOBY PŁATNOŚCI

Płatności przelewem

Zapłaty dokonujesz przed rozpoczęciem realizacji zamówienia, na konto bankowe, którego dane otrzymasz od nas po złożeniu zamówienia. Towar zostanie wysłany do Ciebie dopiero po jego opłaceniu.

JULEK Patrycja Gdula

Ul. Spasowskiego 2e/12

75-451 Koszalin

Bank PKO BP 59 1020 2137 0000 9302 0215 2973

Płatności za pobraniem

Zapłaty dokonujesz u kuriera, który dostarczy Ci przesyłkę pod wskazany przez Ciebie adres. Wymagane jest posiadanie odpowiedniej kwoty w gotówce - bez zapłaty listonosz nie wyda Ci zamówionej przesyłki. W niektórych formach dostaw może się zdarzyć, iż doliczymy do kosztów przesyłki koszty związane z pobraniem. Szczegóły poznasz w cennikach poszczególnych form dostaw.

Płatności PayU

PayU to szybki i prosty sposób płacenia za zakupy w Internecie. Zapłata następuje poprzez przekierowanie poprzez stronę PayU do wybranego przez Państwa banku.

 

REKLAMACJE I ZWROTY

Zwrot produktu – gwarantowane 14 dni na zwrot

Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny", Kupujący ma prawo zrezygnować z produktu bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki.

Zwrotowi podlegają wyłącznie towary nieużywane, kompletne, w oryginalnym, nienaruszonym opakowaniu.

W przypadku odesłania towaru uszkodzonego zastrzegamy sobie prawo do pomniejszenia kwoty zwrotu o wartość wyrządzonej szkody.

Zwrot towaru odbywa się na koszt Kupującego. Nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem.

Zwrot wartości zakupionego towaru zostanie dokonany na konto bankowe Klienta po otrzymaniu przez nas zwrotu towaru od Kupującego.

 

ODBIÓR PACZKI

Jeżeli towar, który otrzymasz, ma naruszone opakowanie, jest niekompletny lub uszkodzony przez przewoźnika, koniecznie wypełnij druk reklamacyjny (protokół szkody) w obecności kuriera.

Jeżeli przesyłka ma nienaruszone opakowanie zewnętrzne, możesz w obecności kuriera sprawdzić jej zawartość. Jeżeli po rozpakowaniu okaże się, że produkt jest uszkodzony, należy również spisać protokół szkody.

Reklamacje uszkodzonego towaru bez spisania protokołu szkody nie będą przyjmowane.

 

OCHRONA PRYWATNOŚCI
Wszelkie dane osobowe uzyskane od Kupującego w trakcie jego rejestracji w sklepie www.kawakoszalin.pl są poufne i nie będą ujawniane innym osobom ani innym podmiotom zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. "O ochronie danych osobowych". Zgodnie z tą ustawą każdy zarejestrowany użytkownik sklepu ma prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o ich skasowaniu.

 

PRZERWY TECHNICZNE

Sklep www.kawakoszalin.pl nie ponosi odpowiedzialności za brak dostępu do Sklepu spowodowany czynnikami niezależnymi od Sprzedawcy oraz wynikającymi z tego konsekwencjami.

Sklep www.kawakoszalin.pl zastrzega sobie prawo do przerw w dostępie do Sklepu spowodowanych jego serwisem technicznym, pracami konserwacyjnymi lub innych.

 

 

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

Sklep www.kawakoszalin.pl zastrzega sobie prawo do zmiany postanowień Regulaminu. Zmiana wchodzi w życie z chwilą opublikowania zmienionego Regulaminu na stronie Sklepu. 

We wszystkich sprawach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie zastosowanie mają przepisy powszechnie obowiązującego prawa polskiego, a w szczególności przepisy kodeksu cywilnego, ustawy o ochronie danych osobowych, ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną, a także ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny.

Wszelkie spory pomiędzy stronami w pierwszej kolejności będą rozstrzygane polubownie. W przypadku braku porozumienia między stronami, sprawa będzie rozstrzygana przez właściwy sąd powszechny.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl